Dažniausiai užduodami klausimai
Šiame puslapyje rasite detalius atsakymus į Jums labiausiai rūpimus klausimus. Jei nerastumėte ieškomo atsakymo, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.
Kaip veikia randu.lt?
randu.lt įrankis pasitelkia skaitmeninės rinkodaros principus, technologiją ir duomenis. randu.lt algoritmai analizuoja Jūsų darbo pasiūlymus ir sukuria jiems tikslines auditorijas, kurioms per skirtingus kanalus yra parodomi Jūsų darbo pasiūlymai. randu.lt pasirūpina, kad Jūsų darbo pasiūlymai atrodytų išskirtinai, individualiai ir pasiektų tik potencialius kandidatus.
Kuo randu.lt skiriasi nuo tradicinių paieškos portalų?
randu.lt įrankyje pridėti darbo pasiūlymai nelieka tik patalpinti svetainėje, bet būtent yra aktyviai skleidžiami tikslinėms auditorijoms pagal profesijas, vietovę ir kitus kriterijus. randu.lt nelaukia, kol kandidatai patys susiras Jūsų darbo pasiūlymą, bet identifikuoja juos ir jiems tikslingai parodo Jūsų darbo pasiūlymą ten, kur jie leidžia savo laiką - soc. tinkluose: facebook, instagram ar naujienų portaluose: Delfi, 15min ir kituose pamėgtuose puslapiuose. Veikdami šiuo principu randu.lt užtikrina, kad Jūsų darbo pasiūlymai veiktų vienodai efektyviai viso laikotarpio metu, o ne tik pirmomis dienomis.
Kur bus matomas mūsų darbo pasiūlymas (-ai)?
Jūsų darbo pasiūlymai bus matomi:

- randu.lt svetainėje, kurią aplanko virš 100.000 potencialių kandidatų per mėnesį
- Tiesioginių partnerių kanaluose - cvzona.lt, info.lt, alio.lt
- Socialiniuose tinkluose - facebook, instagram
- Naujienų portaluose - 15min, delfi.lt, lrytas.lt, etc.
- Kituose kandidatų mėgstamuose puslapiuose - mes pasiekiame daugiau nei 2 mln. internetinių puslapių
Kaip atrodys mūsų darbo pasiūlymas (-ai) sklaidoje?
Kiekvienas darbo pasiūlymas yra automatiškai vizualizuojamas, individualizuojamas ir pritaikomas skirtingiems paieškos kanalams. Kurdami darbo pasiūlymus, Jūs turite galimybę pridėti įmonės reprezentacines nuotraukas arba pasirinkti tinkamą nuotrauką iš randu.lt nuotraukų katalogo, kurios bus panaudotas vizualizacijose. Keletą realių pavyzdžių galite rasti tituliniame puslapyje čia.
Kiek ir kada gausiu kandidatus?
randu.lt aktyviai skleidžia Jūsų darbo pasiūlymus. Šis principas užtikrina, kad Jūsų darbo pasiūlymai veiktų vienodai efektyviai viso laikotarpio metu, o ne būtų matomi ir patrauklūs tik pirmomis dienomis. Nuo pirmos iki paskutinės dienos kandidatai atsiras Jūsų paskyroje, įmonės dažniausiai sulaukia iki 5 kandidatų per dieną.
Kiek kainuoja randu.lt paslaugos ir kaip atsiskaityti?
Esame lankstūs, todėl randu.lt klientai gali rinktis iš kelių mokėjimo alternatyvų:

1) Mokėjimas tik už gautus kandidatus, pridėjus mokėjimo kortelę

0 - 5 Kandidatai; 0 EUR
6 - 15 Kandidatai; 49 EUR + PVM
6 - 30 Kandidatai; 99 EUR + PVM
31 - 50 Kandidatai; 149 EUR + PVM
51- 100 Kandidatai; 199 EUR + PVM
Virš 100 Kandidatų; 249 EUR + PVM

Po 30 dienų laikotarpio, nuo Jūsų kortelės bus nuskaičiuojama suma, kuri priklauso nuo pateiktų kandidatų skaičiaus. Pvz.: jei per 30 dienų gausite 14 kandidatų, bus nuskaičiuojama tik 49 EUR + PVM.

Nepamirškite, kad skelbimus galite sustabdyti, bet kuriuo metu, o pirmi 5 kandidatai nieko nekainuoja.

Privalumai:

- Neribotas darbo pasiūlymų talpinimas
- Visiška kontrolė - stabdykite skelbimus bet kuriuo metu
- Apmokėjimas tik už gautą rezultatą

2) Išankstinis užsakymo apmokėjimas

- 1 darbo skelbimas, 30 dienų - 99 EUR + PVM
- Neriboti darbo skelbimai, 30 dienų - 249 EUR + PVM

Privalumai:

- Darbo skelbimai gali būti keičiami naujais
- Neribotas kandidatų skaičius
- Patogus išlaidų planavimas

3) Metiniai apmokėjimai

Esant poreikiui įmonėms siūlome lanksčius metinius paketus. Norite išgirsti pasiūlymą? Susisiekite su mumis el.paštu - info@randu.lt
Kada gausiu sąskaitą faktūrą?
Sąskaitą faktūrą gausite el. paštu po sėkmingai atlikto išankstinio mokėjimo arba mums nuskaičiavus atitinkamą sumą nuo Jūsų mokėjimo korteles. Jei naudojatės mokėjimo/debetinių kortelių funkcija, paslaugų užsakymo puslapyje taip pat rasite patalpintą sąskaitą faktūrą.Jei norite gauti sąskaitą faktūrą dar prieš apmokant užsakymą, parašykite mums į info@randu.lt
Kokią kandidatų informaciją aš gausiu?
Jūs gausite atsakymus į Jūsų užduotus klausimus ir daugumoje atveju kandidato CV. Kiekvienas suinteresuotas kandidatas pateks į interaktyvų atrankos procesą, kuris Jums suteikia galimybę identifikuoti ar kandidatas atitinka keliamus reikalavimus dar prieš peržiūrint CV. Kadangi 7 iš 10 kandidatų aplikuoja per mob. įrenginį CV įkėlimas nėra privalomas, bet rekomenduojamas.
Mes taip pat naudojame socialines medijas, pavyzdžiui, Facebook. Kuo skiriasi randu.lt?
Visų pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti, kiek plačiai Jūs naudojate socialines medijas. Ar Jus skelbiatės tik savo Facebook puslapyje ir grupėse, ar Jūs mokamai "iškeliate" savo skelbimus? Jei naudojatės mokama reklama, didelė tikimybė, kad tai darote neefektyviai, dėl veiksmingų integracijų stygiaus.

randu.lt algoritmai apdoroja didelius kiekius duomenų, kurių neturi atskiros įmonės, todėl randu.lt gali pateikti Jūsų darbo pasiūlymus efektyviai. Taip pat randu.lt siūlomas sprendimas neapsiriboja facebook sklaida ir naudoja daugelį kitų kanalų, taip užtikrindamas geriausią kandidatų patirtį viso proceso metu. Tai mums leidžia pasiekti ženkliai geresnius rezultatus, nei tai gali padaryti pačios įmonės.
Ar reikia pasirašyti sutartį su randu.lt?
Registruojantis randu.lt, Jūs sutinkate su mūsų sprendimo bendrosiomis naudojimo taisyklėmis ir sąlygomis. Jei Jums reikalinga fizinė sutartis, informuokite mus info@randu.lt
Kiek laiko užtrunka norint pradėti dirbti su randu.lt?
Jei jau turite paruoštą darbo pasiūlymą, nuo registracijos iki skelbimo aktyvavimo prireiks iki 5 minučių. Jei kiltų klausimų, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.
Ar darbo skelbimų talpinimas yra tikrai nemokamas?
Tai priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo. Jei pasirinkote mokėti mokėjimo/debetine kortele, tuomet darbo skelbimų talpinimas yra nemokamas ir neribotas, nes Jūs mokate už rezultatą ir pirmieji 5 kandidatai yra nemokami. Jei negalite pridėti mokėjimo kortelės, neriboti darbo skelbimai kainuoja 249 EUR + PVM
Jei radau darbuotojus, ar galiu keisti darbo skelbimą?
Žinoma, darbo skelbimus galite stabdyti, redaguoti, atnaujinti bet kuriuo metu. Tad, jei jau radote darbuotojus, stabdykite skelbimą ir aktyvuokite kitą.
Kur bus matomi kandidatai? Ar gausiu juos el. Paštu?
Visi suinteresuoti kandidatai atsidurs Jūsų sukurtoje randu.lt paskyroje. Šioje paskyroje matysite visą kandidatų pateiktą informaciją, jų kontaktinius duomenis. Taip pat Jūs galėsite pridėti komentarus ir statusus prie kandidatų ar siųsti jiems tiesioginius el. laiškus.
Kaip susikurti randu.lt paskyrą?
randu.lt paskyrą galite susikurti paspaudę ant šios nuorodos: Registracija

Liko neatsakytų klausimų? Suisiekite su mumis!

randu.lt DUK