Kilo klausimas, kodėl šis CV pavyzdys yra blogas? Na, jis neužima nei pusės puslapio ir jame nėra jokios informacijos, kuri padėtų darbdaviui identifikuoti, ar kandidatas yra tinkamas atvirai pozicijai.
Nusprendei, jog laikas pradėti tikslingai ieškoti naujų darbo pasiūlymų ir tam reikia parašyti/papildyti savo CV? Žinoma, internete galima rasti daugybę gerų gyvenimo aprašymo pavyzdžių, bet retai pamatysi blogą CV pavyzdį ir kaip neturėtų atrodyti gyvenimo aprašymas, kurį siųsi darbdaviui.

CV pavyzdžiai - koks CV yra geras, o koks blogas?

CV pavyzdys blogas
Iš informacijos, pateiktos šiame CV pavyzdyje, galime suprasti tik tiek, jog darbo šiuo metu ieško mergina/moteris, įgijusį aukštąjį išsilavinimą vadybos srityje, turinti anglų ir rusų kalbų pagrindus ir su ja galima susisiekti nurodytu telefono numeriu arba el. paštu.
Darbdavys, perskaitęs šį CV, nesupras, ar tai gera darbuotoja, nes:
Gyvenimo aprašyme labai mažai informacijos apie darbo patirtį, o tai yra svarbiausia CV dalis. Darbo patirtis turėtų būti nurodyta chronologiškai, kokioje įmonėje buvo dirbta, nuo kada iki kada, kokios pareigos buvo užimtos, kokios atsakomybės, užduotys ir pasiekimai.
Labai trūksta informacijos apie įgūdžius, asmenines savybes ir kompetencijas.
Daugiau informacijos turėtų būti apie paskutinius darbus arba tuos darbus, kuriuose įgyta patirtis būtų naudinga būsimame darbe.
Jau pamatei, kaip neturėtų atrodyti tavo gyvenimo aprašymas. Kyla klausimas - kaip tada jis turėtų atrodyti?

Čia gali pamatyti gero, informatyvaus CV pavyzdį, kurį drąsiai būtų galima siųsti darbdaviui.

Informacija pateikta kaip ir rekomenduojama - viename puslapyje, pateikiami pagrindiniai faktai, padėsiantys darbdaviui lengviau identifikuoti kandidatės tinkamumą atvirai pozicijai.

Iš šio gyvenimo aprašymo galime suprasti, kad darbo ieško mergina/moteris, įgijusi aukštąjį išsilavinimą, turinti patirties pardavimų ir projektų vadybos srityje, laisvai kalbanti anglų ir vidutiniškai rusų kalbomis. Nurodyti turimi įgūdžiai bei visi reikalingi kontaktai, norint susisiekti su kandidate.
Darbdavys, skaitydamas tokį gyvenimo aprašymą, lengviau supras ar kandidatė tinkama atvirai pozicijai, nes:
Tai kaip gi turėtų atrodyti tas blogas CV pavyzdys? Čia gali pamatyti, kokio CV darbdaviui geriau nesiųsti.
Darbo patirtis aprašyta informatyviai, nurodytos vietos, kuriose buvo dirbama, laikotarpis, pareigos ir atsakomybės buvusioje/esamoje darbovietėje.
Išsamiai aprašytos paskutinių darboviečių pareigos bei pasiekimai.
Darbdavys lengviau galės įvertinti kandidatą pagal nurodytus įgūdžius. Tai leis jam suprasti, ar žmogus bus tinkamas pareigoms, kurioms šiuo metu ieško darbuotojo.
Jei nori susikurti tokį CV, kuris patrauks darbdavio akį, pasinaudok nemokamu CV kūrimo įrankiu Wozber, kuris yra visiškai nemokamas ir visas funkcijas jame rasi lietuvių kalba!
CV pavyzdys geras